درباره بنیز نهاد ایرانیان

تاریخچه شرکت

شرکت بنیز نهاده ایرانیان بعنوان زیرمجموعه هلدینگ بنیز با یک دهه تجربه و با استفاده از دانش فنی کارشناسان خبره داخلی اقدام به فرموله و تولید کودهای ماکرو و میکرو و مشاور تغذیه گیاهی جهت استفاده در باغات، مزارع و گلخانه های کشور نموده است.

چشم انداز

روشن است که  تمرکز دانش و تجربه در کشاورزی سبب پیشرفت تولید  و تامین مواد غذایی جامعه در این صنعت شده و بنیز نهاده ایراینان  با شعار empowers to grow more…  با چشم انداز عملی شدن این هدف بزرگ است. امید است که با تولید و مصرف درست و آگاهانه نهاده ­های کشاورزی هم باعث تولید محصولاتی با عملکرد و کیفیت بالا شویم و هم باعث حاصلخیزی زمین­های زیر کشت سرزمینمان گردیم.

رسالت

بنیز نهاده ایراینان  از شروع  فعالیت خود سعی بر عرضه محصولاتی با کیفیت بالا و مشاوره تغذیه  اصولی داشته تا بتواند با جلب رضایت مشتریان که اصلی ترین سرمایه تیم بنیز نهاده محسوب می­گردند، سهمی از پیشرفت کشاورزی کشور را در دست گیرد.

استراتژی و ارزش­‌ها

ما به این اصل پایبندیم که با تلاش و کوشش تیم بنیز نهاده ایراینان در کنار کشاورزان محترم  با مصرف بهینه و اصولی کود موجب بهبود  امنیت غذایی و صنعت کشاورزی  ایران  عزیزمان گردیم چرا که رابطه تنگاتنگی بین خاک سالم، گیاه سالم و انسان سالم وجود دارد.

تولید نهاده های کشاورزی از ملزومات توسعه اقتصادی، اجتماعی و حتی سیاسی کشور است که تلاش ما در شرکت بنیز نهاده ایرانیان تولید محصولاتی با بهترین کیفیت ممکن و ارائه بهترین راه حل ها برای مشتریان است. دیدگاه شرکت بنیز نهاده ایرانیان معطوف به برنامه ریزی و تعیین استراتژی مناسب جهت افزایش بهره وری، بهبود مستمر کیفی و کمی محصولات، ارتقا دانش تولید و ابداع فرمولاسیون های جدید، و کاهش هزینه هاست، تا موجبات اعتماد و رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان به عنوان ارزشمندترین سرمایه های شرکت فراهم آید. بی شک دستیابی به چشم انداز و اهداف شرکت مستلزم تلاش یکایک همکاران است، که سرمایه های انسانی با توان بالا، متخصص و خلاق شرکت می باشند.

ما در مجموعه بنیز نهاده ایرانیان حصول موفقیت را نتیجه ارائه محصولاتی عالی، رضایتمندی مشتریان و خشنودی کارکنان می دانیم و امیدواریم نقشی پررنگتر در عرصه تولید و پیشرفت کشور داشته باشیم.

– سیامک صابری، مدیر عامل

25
+

محصول کود

1

کود گیاهان آپارتمانی

100

هکتار زیر کشت باغ پسته

1000

هکتار مشاوره تغذیه

مدیران شرکت

مهندس بابک صابری

مدیرعامل هلدینگ بنیز

بنیز نهاده ایراینان از شروع فعالیت خود سعی بر عرضه محصولاتی با کیفیت بالا و مشاوره تغذیه اصولی را داشته تا بتواند با جلب رضایت مشتریان که اصلی ترین سرمایه تیم بنیز نهاده محسوب می­گردند، سهمی از پیشرفت کشاورزی کشور را در دست گیرد.

info@beniznahadeh.com

مهندس سیامک صابری

مدیر عامل بنیز نهاده ایرانیان

ما به این اصل پایبندیم که با تلاش و کوشش تیم بنیز نهاده ایراینان در کنار کشاورزان محترم با مصرف بهینه و اصولی کود موجب بهبود امنیت غذایی و صنعت کشاورزی ایران عزیزمان گردیم.

info@beniznahadeh.com

مهندس ستاره راستین

مدیر فروش

دیدگاه شرکت بنیز نهاده ایرانیان معطوف به برنامه ریزی و تعیین استراتژی مناسب است تا موجبات اعتماد و رضایت مندی هر چه بیشتر مشتریان به عنوان ارزشمندترین سرمایه های شرکت فراهم آید.

info@beniznahadeh.com

لوح ها و تندیس ها

مشاوره آنلاین
لاغری, لاغری موضعی, تناسب اندام